Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tego się nie spodziewałem!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Luki spytajcie ile pokonuje ten odcinek to bedziecie miec odniesienie :twisted:
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #27
      spalania 7,1 - 7,2 litra/100km
      ja spaliłem 8 LITRÓW GAZU - więc nie ma sensu porównywać do 7,1-7,2 ETYLINY :foch:
      a tak na marginesie golfik jest chyba lżejszy :spoko

      Komentarz


      • #28
        Mnie skręca jak mam jechać na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu 100-tką. :szeroki_usmiech Zazwyczaj pomykam 160. Czas to pieniądz a gdzina wcześniej w domu jest wart tych kilku zł ktore wydam na paliwo

        Pozatym - no nie - umie jechac na prawym pasie i patrzec jak mnie po lewym mijają .. :szeroki_usmiech szczególnie ze pod nogą jest jeszcze duuuzo .. a autko same mowi do mnie: no naciśnij .. daj mi sie pobujac :diabelski_usmiech
        OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
        SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez neck99
          Mnie skręca jak mam jechać na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu 100-tką. :szeroki_usmiech Zazwyczaj pomykam 160. Czas to pieniądz a gdzina wcześniej w domu jest wart tych kilku zł ktore wydam na paliwo

          Pozatym - no nie - umie jechac na prawym pasie i patrzec jak mnie po lewym mijają .. :szeroki_usmiech szczególnie ze pod nogą jest jeszcze duuuzo .. a autko same mowi do mnie: no naciśnij .. daj mi sie pobujac :diabelski_usmiech
          Mam tak samo. k Tylko, ze taka podroz czasem jest drozsza nie tylko o wiecej spalonego paliwa.
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #30
            uuu
            140 km w 2 godziny w takim spalaniu to marzenie i zarazem swiat realny
            kocham moja octe
            Załączone pliki
            heheh

            Komentarz


            • #31
              A moja cos ostatnio sie rozbestwiła i niecale 600km na 48l ... z tym ze klima i but caly czas...

              Dopiero dzis krecac sie bałdzo bałdzo powoli (60-90) po miescie udalo mi sie zrobic prawie 100km na 6l ropki...

              Komentarz


              • #32
                Mam tak samo. Tylko, ze taka podroz czasem jest drozsza nie tylko o wiecej spalonego paliwa.
                No to są skutki uboczne hehe - ich nie wliczamy k
                OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                Komentarz


                • #33
                  Jak już o spalaniu mowa to małe pytanie.


                  Dotyczy 1.9TDI ALH

                  Przy okazji wymiany rozrządu (nie w ASO) majster, który mi go wymieniał zauważył że silnik pracuje troche nierównomiernie i chciał to poprawić.
                  Sprawdził to jeszcze na VAG-u i dawka paliwa skakała od 2.2-3.2 mg/H, czy jakoś tak.

                  W tym celu podłożył szmatke przy pompie, poluzował pare śróbek (wtedy silnik zaczął pracować bardziej lub mniej nierównomiernie) i stukał bardzo lekko z prawej lub z lewej strony młoteczkiem po pompie. W tym momencie na VAG-u dawka paliwa się zmieniała.
                  Nie udało mu się wyelminować nierównej pracy ale zmieniło się spalanie.

                  Czy taka zabawa jest niebezpieczna dla pompy?
                  Jaka powinna byc prawidłowa dawka paliwa i jak bardzo stabilna musi być (na biegu jałowym)?
                  Jaki to ma wpływ na moc?


                  Ogólnie co do spalania mojego autka powiem tylko tyle jeżdze powoli i zapewne mam już zapchany katalizator bo średnio pokazuje mi poniżej 4l/100km a na baku do zaświecenia rezerwy robie do 1000 km.
                  NIe wiem Czy to dobrze ale napewno ekonomicznie.
                  OCTAVIA 1.9 TDI 90/210 ALH 101kkm

                  Komentarz


                  • #34
                    U mnie w moim1.6 aee benzyna jadąc warszawa-katowice 100-120 km/h ( w aucie gdzies 300kg) wyszło 6.5 l/100
                    Jadąc 140-160 samemu tą samą trasą bierze 7.5l/100
                    Wiec co do spalania nie narzekam(miasto 7-8l a wolno nie jeżdze)
                    Seria 188KM/270Nm na 95RON

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Toldi
                      i stukał bardzo lekko z prawej lub z lewej strony młoteczkiem po pompie.
                      Tzw hammermod.
                      Stuka sie nastawnik pompy w celu m.in. korekcji dawek.
                      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                      STOP ECO-TERRORISM!

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X